Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Marian Borecki

Mozarta 3 lok. 328
02-736 Warszawa

Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Lekarz znalazł dla mnie czas w niedzielę (przyszedłem z bolącym zębem). Mariusz z Mokotowa

lek. dent. Magda Godlewska

al.Niepodległości 217 lok.7
02-087 Warszawa

Bardzo kompetenta lekarz z ogromnym sercem dla pacjetów. Nigdy nie miałam zastrzeżeń co do Jej pracy.

lekarz Urszula Jarosz-Kajdrys

Gold Clinic
Warszawa

Uwielbiam panią doktor! Jest kompetentna, skupiona n apracy z pacjentem, tłumaczy proces leczenie - jest szczera, ustala program leczenia i mowi o kosztach uzasadniając je. Robilam u niej aparat ortodontyczny - jest wymagająca wobec siebei i wobec pacjenta, ona nie uznaje półśrodkow w leczeniu. Dostoswuje metodę argumentując jej konieczniość, a nie mowiąc np. "bo teraz tak się robi". Ma duże doswiadczenie .. to widać po tym jak pracuja z nią ...
Opinia dodana przez: Monika
dosc dlugo balam sie isc do dentysty przez co moje zeby stracily wyglad i zdrowie ale odkad poznalam P.dr.Anie Cylińska nie boje sie chodze do niej juz od roku i jestem zadowolona usmiech z mojej twarzy nie znika...Dziekuje
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Katarzyna Tanasiewicz-Brykczyńska

Super Nova Centrum Stomatologii
Zamieniecka 61
Warszawa

Poszedłem do tego gabinetu z polecenia mojej żony. Jestem bardzo wrażliwy na ból zębów a na samą myśl o borowaniu zębów przechodzi mnie dreszcz strachu. Już podczas leczenia na pierwszej wizycie okazało się że leczenie zębów (u dentysty nie byłem kilka lat! - ze strachu przed bólem) moze być przyjemne. kompetentny lekarz który uczy jak czyścić i postępować z zębami by przychodzić raz na półroku TYLKO na kontrolę i czyszczenie. ...
Opinia dodana przez: BUENO

lek. dent. Anna Lasecka

Turmoncka 22/U2C
03-254 Warszawa

Każdemu polecam Panią Doktor. Jest lekarzem przemiłym i godnym polecenia.Dla bojących jest wymarzonym stomatologiem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Marzena Mazurek-Surtel

Zadumana 3/5/79
02-206 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z calosci zabiegu. Fachowa obsługa lekarska, sympatyczna i miła asysta, kompleksowe leczenie w oparciu o diagnostykę fotograficzną (zdjęcia aparatem, panorama). Z przyjemnością polecę dalej znajomym.
Opinia dodana przez: Kajetan

lek. dent. Jacek Ząbkowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Prywatna Przychodnia Lekarska Zdrowie i Uroda
J. Sobieskiego 18
02-957 Warszawa

Do Pana Doktora Jacka Ząbkowskiego, trafiłam przypadkowo-miał być tylko jeden ząb do leczenia.Po szczegółowym przeglądzie, okazało się, że moje zęby (które miały być wyleczone w jednym z Centrów Medycznych) są w fatalnym stanie - wiertło wpadało w zęby, a o zapachu lepiej nie mówić. Przedstawiono mi plan leczenia, który oczywiście zaakceptowałam. Wszystko poszło rewelacyjne. Pełen profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.Pan Doktor bardzo dokładny, skrupulatny,rzetelny,kompetentny, pełen wiedzy i umiejętności a ...
Opinia dodana przez: A

lek. dent. Jacek Wojciechowski

Chirurg stomatolog

Centrum Medyczne MML - Szpital
Bagno 2 wejście E/3
00-112 Warszawa

Od wielu lat jestem pacjętką Pana Doktora J. Wojciechowskiego. Miałam robione różne zabiegi, z rezultatów których jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor jest niebywale kompetentny, cierpliwy - podnosił mi pochylony ząb przez wiele miesięcy, i umiejący wytłumaczyć zawiłości stomatologiczne. Na dokładkę są jeszcze urocze Panie pracujące w Smeal Team, które z lekarzami tworzą wspaniały zespół. Gorąco wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Katarzyna Duliban-Gaweł

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

Najlepsza Pani Doktor u jakiej byłam♥️ Miła , sypatyczna.Dba o to aby pacjent czuł się najlepiej i bardzo dobrze tłumaczy o tym co robi . Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Antonina

lek. stom. Grażyna Grabiec

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A
00-855 Warszawa

Ceny dobre uczciwe podejście. Dla mnie spoko. Mogę polecić. Jeszcze wrócę do Pani doktor jak coś będzie nie tak to też napiszę ;)

lek. dent. Olga Kwiatkowska

Poradnia Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji "Wspólna"
AL. ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 49/U-10
02-797 Warszawa

Witam. Także polecam, wizyty są przyjemnością u tej pani doktor, mam wyleczone wszystkie zęby, mam się zgłosić za jakiś czas na kontrolę, a na pewno skorzystam także z możliwości wybielenia zębów w tym gabinecie. Ufam na 100% i polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Joanna Stojek

Krasińskiego Zygmunta 25/21
01-580 Warszawa

Pani Doktor, szczegolowo wytlumaczyla plan leczenia. Jestembardzo zadowolona z Jej uslug i bede do niej wracac:)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Jolanta Białas (dawniej Najko)

Chirurg stomatolog

Czerwonych Maków 12/73
01-493 Warszawa

Absolutnie rewelacyjna Pani doktor. Poznalysmy sie przypadkiem, przy wizycie na nfz, ale jej prywatna praktyka to mistrzostwo. Jest warta kazdych pieniedzy i absolutnego zaufania.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Piotr Bar

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
03-947 Warszawa

I am very satisfied after the visit. Doctor Piotr is very communicative, kind, he explains the treatment in details and listens to the patient. I am definetely coming back again. I strongly recommend his service. Doctor extracted my wisdom tooth quickly and painlessly. He is very professional and speaks English. Jestem usatysfakcjonowana po wizycie. Doktor Piotr jest komunikatywny, mily, wyjaśnia, jak przebiegnie zabieg i słucha pacjenta. Na pewno jeszcze wrócę ...
Opinia dodana przez: Szczery

lek. dent. Iwona Szewczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Nic dodać nic ująć . Świetny stomatolog , wybitnie zna się w swojej dziedzinie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie wykonała mi leczenie zęba. Pani doktór - wielkie dzieki . Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Sluczak1974
Wyjątkowo dobry lekarz. Bardzo miła osoba. Wszystko tłumaczy i poświęca dużo czasu na pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Piszę dopiero teraz,mimo że wizyty miałam już dawno. Polecam.

lek. dent. Agnieszka Kotlarska

Vimamed
Słoneczna 5 B lok 31
05-270 Warszawa

Bardzo miła pani doktor, delikatna. Przy pierwszej wizycie sprawdziła mi od razu wszystkie zęby i powiedział które są najpilniejsze do zrobienia. Dodatkowo bardzo minie miło zaskoczyło nowoczesne wnętrze gabinetu, przy fotelu jest przymocowany monitor ze specjalną kamerą do oglądania zębów.

lekarz Aleksandra Potocka

Klinika Stomatologiczna Trio-Dent
Polna 3
00-622 Warszawa

Pani dr Potocka, to nie lekarz, to artysta. Byłem u kilku stomatologów - chyba chałupników i wmawiano mi, że mam chorobę "prezesów ", gdyż mam bardzo mocny zgryz i w związku z tym moje zęby są słabe, a Pani dr Potocka dała radę i pomimo mojego wieku, wszystkie zęby " doprowadziła"do ładu. Serdecznie polecam. Miro
Opinia dodana przez: Miro

lek. dent. Grazyna Bartosz

ul. Rosy Bailly 13/50
01-494 Warszawa

Podczas ostatniej wizyty miałam leczony i zatruwany ząb.Pani Doktor Bartosz borowała w niespełna 20 min, a jak skończyła, to byłam bardzo zaskoczona, bo myślałam, że posiedzę z 1,5h z taką dziurą w zębie, jaką miałam.To prawdziwa profesjonalistka i bardzo ciepła osóbka.Cieszę się niezmiernie, że odkryłam taką utalentowaną, wspaniałą stomatolożkę o wielkim sercu.Nie zamienię jej na żadną inną.Pani Grażynka Bartosz jest jedyna w swoim rodzaju,niezwykle cierpliwa, bardzo serdeczna oraz prawdziwie zaangażowana ...